Poradna

Poradna je stránka kde najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně dění v klubu a oblečení atd….
Neašli jste tu odpověď na vaši otázku napište nám, určitě vám odpovíme.


Jsme začátečník a nevím co si mám vzít na sebe na první trénink.

Honza

Když se rozhodneš přijít na trénink, SUPER! chtělo to odvahu. Vezmi si něco pohodlného, myslím tím tričko a volné kalhoty/tepláky/leginy pak se budou hodit přezůvky a ručník.
Cvičíme naboso na žíněnkách/tatami tak obuv řešit nemusíš. Přezůvky jsou vhodné pro přechod šatna <-> tělocvična. První trénink je vždy o objevování, ptaní se a trochu obav. Můžeš být v klidu, mám rádi všechny kdo projeví zájem o Aikido, doptej se na učitele a ten ti poví vše co a jak se má dělat v hodině, pak tvé zapadnutí do hodiny bude o to víc klidnější.

Kolik se platí za cvičení? Můžu platit na účet?

Kamil

U nás se hradí členské příspěvky, které jsou 600 CZK na měsíc. Další platba je možná roční tj. zvýhodněné a to 5000 CZK na rok.
Co se týká úhrady tak preferujeme bezhotovostní převod na náš Aikido účet: 1150815090/3030. Do poznámky k platbě vždy uvádějte své jméno.

Jsem už starší pán, je mi 52, ale chtěl jsem vždycky dělat Aikido, mám na to ještě vůbec?

Karel

Tak to u nás najdeš i své vrstevníky ;-), věk je asi ta nejmenší limita. Většinou nás limituje lenost, čas, nové lásky, práce, rodina a jiné aktivity. Jestliže jsi se rozhodl začít a jsi zdravý tak není vůbec o čem. Po Pár trénincích můžeš vyhovnotit zda na to máš. První trénink je vždy obtížný, vše nové, pohyb, pády, techniky, člověk je nadšen co viděl, ale i zmaten že mu nic nejde. TO JE NORMÁLNÍ. Každý z nás si tím prošel. Chce to vydržet pár tréniků a pak si říct, aha tak toto je asi Aikido.